BLM18AG221SN1D
Productnummer DigiKey
490-1012-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-1012-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1012-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM18AG221SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 4LN
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 Ohms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 700mA 250mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BLM18AG221SN1D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
250mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
220 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
700mA