0039000040-12-R9
Productnummer DigiKey
0039000040-12-R9-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0039000040-12-R9
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 18AWG Springlood Pen naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
18AWG
Kleur
Rood
Uiteinde verbinding
Pen naar kabel (rond)
Basisproductnummer
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 380
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
Op voorraad: 100
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED