0430300001-03-B2
Productnummer DigiKey
0430300001-03-B2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300001-03-B2
Beschrijving
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zwart 22AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 3,00" (76,20mm)
Categorie
Draaddikte
22AWG
Fabrikant
Molex
Afwerking contact
Tin
Serie
Kleur
Zwart
Verpakking
Bulk
Dikte afwerking contact
40,0µin (1,02µm)
Status onderdeel
Actief
Aantal rijen
1
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Aantal geleiders
1
Lengte
3,00" (76,20mm)
Basisproductnummer
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Artikel met toegevoegde waarde
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere kleur
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Op voorraad: 0
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Op voorraad: 110
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Op voorraad: 0
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2016B BLACK
4" PRE-CRIMP A2016B BLACK
5" PRE-CRIMP A2016B BLACK
6" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Op voorraad: 990
8" PRE-CRIMP A2016B BLACK