0430300001-03-R2
Productnummer DigiKey
0430300001-03-R2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300001-03-R2
Beschrijving
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 22AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 3,00" (76,20mm)
Categorie
Draaddikte
22AWG
Kleur
Rood
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Lengte
3,00" (76,20mm)
Andere kleur
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Op voorraad: 0
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Op voorraad: 0
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Op voorraad: 110
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2016R RED
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED
Op voorraad: 700
8" PRE-CRIMP A2016R RED