0430300001-12-B0-D
Productnummer DigiKey
0430300001-12-B0-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300001-12-B0-D
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zwart 20AWG Springlood Stekkerbus naar stekkerbus Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
20AWG
Kleur
Zwart
Uiteinde verbinding
Stekkerbus naar stekkerbus
Lengte
12,0" (304,8mm)
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Op voorraad: 110
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Op voorraad: 190
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Op voorraad: 300
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
4" PRE-CRIMP A2040B BLACK
5" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Op voorraad: 69
6" PRE-CRIMP A2040B BLACK