0430300001-12-R0-D
Productnummer DigiKey
0430300001-12-R0-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300001-12-R0-D
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 20AWG Springlood Stekkerbus naar stekkerbus Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
20AWG
Kleur
Rood
Uiteinde verbinding
Stekkerbus naar stekkerbus
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 190
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Op voorraad: 110
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2040R RED
3" PRE-CRIMP A2040R RED
Op voorraad: 700
4" PRE-CRIMP A2040R RED
5" PRE-CRIMP A2040R RED
6" PRE-CRIMP A2040R RED