0430300001-12-R0
Productnummer DigiKey
0430300001-12-R0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300001-12-R0
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 20AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
20AWG
Kleur
Rood
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 360
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Op voorraad: 14
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Op voorraad: 300
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2040R RED
3" PRE-CRIMP A2040R RED
Op voorraad: 409
4" PRE-CRIMP A2040R RED
Op voorraad: 10
5" PRE-CRIMP A2040R RED
6" PRE-CRIMP A2040R RED