0430300001-12-Y0
Productnummer DigiKey
0430300001-12-Y0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300001-12-Y0
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geel 20AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
20AWG
Fabrikant
Molex
Afwerking contact
Tin
Serie
Kleur
Geel
Verpakking
Bulk
Dikte afwerking contact
40,0µin (1,02µm)
Status onderdeel
Actief
Aantal rijen
1
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Aantal geleiders
1
Lengte
12,0" (304,8mm)
Basisproductnummer
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Op voorraad: 460
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Artikel met toegevoegde waarde
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Op voorraad: 14
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Op voorraad: 300
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW
3" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW
4" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW
Op voorraad: 10
5" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW
6" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW