0430300001-12-V0
Productnummer DigiKey
0430300001-12-V0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300001-12-V0
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Violet 20AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
20AWG
Kleur
Violet
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 169
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Op voorraad: 14
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Op voorraad: 300
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
3" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
4" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
5" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
6" PRE-CRIMP A2040V VIOLET