0430300002-12-A4
Productnummer DigiKey
0430300002-12-A4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300002-12-A4
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Oranje 24AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Goud 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
24AWG
Kleur
Oranje
Dikte afwerking contact
15,0µin (0,38µm)
Lengte
12,0" (304,8mm)
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Op voorraad: 21
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Op voorraad: 90
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2015A ORANGE