0430300002-12-B4
Productnummer DigiKey
0430300002-12-B4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300002-12-B4
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zwart 24AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Goud 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
24AWG
Kleur
Zwart
Dikte afwerking contact
15,0µin (0,38µm)
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 21
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Op voorraad: 90
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2015B BLACK
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Op voorraad: 271
4" PRE-CRIMP A2015B BLACK
5" PRE-CRIMP A2015B BLACK
6" PRE-CRIMP A2015B BLACK