0430300003-12-R4
Productnummer DigiKey
0430300003-12-R4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300003-12-R4
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 24AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Goud 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
24AWG
Afwerking contact
Goud
Serie
Kleur
Rood
Dikte afwerking contact
30,0µin (0,76µm)
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 288
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Op voorraad: 369
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2015R RED
3" PRE-CRIMP A2015R RED
4" PRE-CRIMP A2015R RED
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED