0457501111-12-A0
Productnummer DigiKey
0457501111-12-A0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0457501111-12-A0
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Oranje 20AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
20AWG
Fabrikant
Molex
Afwerking contact
Tin
Serie
Kleur
Oranje
Verpakking
Bulk
Dikte afwerking contact
100,0µin (2,54µm)
Status onderdeel
Actief
Aantal rijen
1
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Aantal geleiders
1
Lengte
12,0" (304,8mm)
Basisproductnummer
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Artikel met toegevoegde waarde
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2040 ORANGE