0457501111-12-B0
Productnummer DigiKey
0457501111-12-B0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0457501111-12-B0
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zwart 20AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
20AWG
Kleur
Zwart
Lengte
12,0" (304,8mm)
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2040 BLACK
3" PRE-CRIMP A2040 BLACK
4" PRE-CRIMP A2040 BLACK
5" PRE-CRIMP A2040 BLACK
6" PRE-CRIMP A2040 BLACK