0500798000-05-R6-D
Productnummer DigiKey
0500798000-05-R6-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0500798000-05-R6-D
Beschrijving
5" PRE-CRIMP 1853 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 26AWG Springlood Stekkerbus naar stekkerbus Tin 5,00" (127,00mm)
Categorie
Draaddikte
26AWG
Fabrikant
Molex
Afwerking contact
Tin
Serie
Kleur
Rood
Verpakking
Bulk
Dikte afwerking contact
35,4µin (0,90µm)
Status onderdeel
Actief
Aantal rijen
1
Uiteinde verbinding
Stekkerbus naar stekkerbus
Aantal geleiders
1
Lengte
5,00" (127,00mm)
Basisproductnummer
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Op voorraad: 1.671
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Artikel met toegevoegde waarde
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere kleur
5" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Op voorraad: 1630
5" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Op voorraad: 819
5" PRE-CRIMP 1853 BROWN
5" PRE-CRIMP 1853 GREEN
Op voorraad: 170
5" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP 1853 RED
Op voorraad: 290
3" PRE-CRIMP 1853 RED
Op voorraad: 36
4" PRE-CRIMP 1853 RED
Op voorraad: 918
6" PRE-CRIMP 1853 RED
Op voorraad: 799
8" PRE-CRIMP 1853 RED