0500798000-08-R6-D
Productnummer DigiKey
0500798000-08-R6-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0500798000-08-R6-D
Beschrijving
8" PRE-CRIMP 1853 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 26AWG Springlood Stekkerbus naar stekkerbus Tin 8,00" (203,20mm)
Categorie
Draaddikte
26AWG
Lengte
8,00" (203,20mm)
Meer resources
Op voorraad: 838
Andere kleur
8" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Op voorraad: 690
8" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Op voorraad: 50
8" PRE-CRIMP 1853 BROWN
Op voorraad: 0
8" PRE-CRIMP 1853 GREEN
Op voorraad: 0
8" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP 1853 RED
Op voorraad: 290
3" PRE-CRIMP 1853 RED
Op voorraad: 36
4" PRE-CRIMP 1853 RED
Op voorraad: 918
5" PRE-CRIMP 1853 RED
6" PRE-CRIMP 1853 RED