0500798000-12-R6-D
Productnummer DigiKey
0500798000-12-R6-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0500798000-12-R6-D
Beschrijving
12" PRE-CRIMP 1853 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 26AWG Springlood Stekkerbus naar stekkerbus Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
26AWG
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 1.400
Andere kleur
12" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Op voorraad: 1163
12" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Op voorraad: 79
12" PRE-CRIMP 1853 BROWN
12" PRE-CRIMP 1853 GREEN
12" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Op voorraad: 928
Andere lengte
2" PRE-CRIMP 1853 RED
Op voorraad: 290
3" PRE-CRIMP 1853 RED
Op voorraad: 36
4" PRE-CRIMP 1853 RED
Op voorraad: 918
5" PRE-CRIMP 1853 RED
6" PRE-CRIMP 1853 RED