MP2152GQFU-18-P is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Monolithic Power Systems Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 1,8V 1 Uitgang 2A 6-UFDFN
MP2152GQFU-18-P
Productnummer DigiKey
1589-MP2152GQFU-18-PTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MP2152GQFU-18-P
Beschrijving
IC REG BUCK 1.8V 2A 6UTQFN
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Serie
Stroom - uitgang
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Frequentie - schakeling
1,1MHz
Status onderdeel
Actief
Synchrone gelijkrichter
Ja
Functie
Verlagingsomzetter
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Uitvoerconfiguratie
Positief
Type montage
Opbouwmontage
Topologie
Verpakking / doos
Type uitvoer
Apparaatpakket leverancier
6-UTQFN (1,2x1,6)
Aantal uitgangen
1
Basisproductnummer
Spanning - ingang (min.)
2,5V