MP2152GQFU-18-Z is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Monolithic Power Systems Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 1,8V 1 Uitgang 2A 6-UFDFN
MP2152GQFU-18-Z
Productnummer DigiKey
1589-MP2152GQFU-18-ZTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MP2152GQFU-18-Z
Beschrijving
IC REG BUCK 1.8V 2A 6UTQFN
Standaard levertijd fabrikant
36 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Serie
Frequentie - schakeling
1,1MHz
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Apparaatpakket leverancier
6-UTQFN (1,2x1,6)
Aantal uitgangen
1
Basisproductnummer
Spanning - ingang (min.)
2,5V