MP2307DN-LF-P is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Monolithic Power Systems Inc.
Op voorraad: 1.585
Gegevensblad
Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 0,925V 1 Uitgang 3A 8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte) blootliggende pad
MP2307DN-LF-P
Productnummer DigiKey
1589-MP2307DN-LF-PTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MP2307DN-LF-P
Beschrijving
IC REG BUCK ADJ 3A 8SOIC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - ingang (max.)
23V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Serie
Spanning - uitgang (max.)
20V
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Frequentie - schakeling
340kHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC-EP
Spanning - ingang (min.)
4,75V