MP2307DN-LF-Z
Productnummer DigiKey
1589-1576-2-ND - Tape & Reel (TR)
1589-1576-1-ND - Cut Tape (CT)
1589-1576-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MP2307DN-LF-Z
Beschrijving
IC REG BUCK ADJ 3A 8SOIC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 0,925V 1 Uitgang 3A 8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte) blootliggende pad
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MP2307DN-LF-Z Modellen
Fabr.
Spanning - uitgang (max.)
20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - uitgang
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Frequentie - schakeling
340kHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC-EP
Spanning - ingang (min.)
4,75V
Basisproductnummer
Spanning - ingang (max.)
23V