IR2101STRPBF
Productnummer DigiKey
IR2101SPBFTR-ND - Tape & Reel (TR)
IR2101SPBFCT-ND - Cut Tape (CT)
IR2101SPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IR2101STRPBF
Beschrijving
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
33 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Halve brug Poort-drivers IC Niet-inverterend 8-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IR2101STRPBF Modellen
Categorie
Logische spanning - VIL, VIH
0,8V, 3V
Fabrikant
Infineon Technologies
Stroom - piekuitgang (bron, sink)
210 mA, 360 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type ingang
Niet-inverterend
Status onderdeel
Actief
Spanning hoge zijde - max. (bootstrap)
600 V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Stijg-/afvaltijd (typ.)
100ns, 50ns
Aangedreven configuratie
Halve brug
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Type kanaal
Onafhankelijk
Type montage
Opbouwmontage
Aantal drivers
2
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Type poort
IGBT, MOSFET (N-kanaal)
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Spanning - voeding
10V ~ 20V