IR2104STRPBF
Productnummer DigiKey
IR2104SPBFTR-ND - Tape & Reel (TR)
IR2104SPBFCT-ND - Cut Tape (CT)
IR2104SPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IR2104STRPBF
Beschrijving
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
33 weken
EDA/CAD-modellen
IR2104STRPBF Modellen
Categorie
Logische spanning - VIL, VIH
0,8V, 3V
Stroom - piekuitgang (bron, sink)
210 mA, 360 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Status onderdeel
Actief
Spanning hoge zijde - max. (bootstrap)
600 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Type kanaal
Synchroon
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning - voeding
10V ~ 20V