BLM15HD182SZ1D | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BLM15HD182SZ1D |
Beschrijving | FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 24 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 200mA 2,2Ohm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | BLM15HD182SZ1D Modellen |
Categorie | DC-weerstand (DCR) (max.) 2,2Ohm |
Fabrikant Murata Electronics | Klasse AEC-Q200 |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 0402 (1005 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type filter Signaallijn | Hoogte (max.) 0,022" (0,55mm) |
Aantal lijnen 1 | Grootte / afmetingen 0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm) |
Impedantie bij frequentie 1.8 kOhms @ 100 MHz | Basisproductnummer |
Nominale stroom (max.) 200mA |