BLM18KG102SZ1D
Productnummer DigiKey
490-17350-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-17350-1-ND - Cut Tape (CT)
490-17350-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM18KG102SZ1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 kOhms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 1A 200mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM18KG102SZ1D Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
200mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Klasse
AEC-Q200
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
1 kOhms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
1A