BLM18AG102SN1D is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
TDK
Op voorraad: 125.761
Gegevensblad
Direct
TDK
Op voorraad: 93.097
Gegevensblad
Bourns Inc.
Similar
Würth Elektronik
Similar
Eaton - Electronics Division
1 kOhms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 450mA 500mOhm