BLM18BD252BH1D
Productnummer DigiKey
490-14047-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-14047-1-ND - Cut Tape (CT)
490-14047-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM18BD252BH1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0603 1LN
Gedetailleerde beschrijving
2.5 kOhms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 150mA 1,5Ohm
EDA/CAD-modellen
BLM18BD252BH1D Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
1,5Ohm
Fabrikant
Murata Electronics
Klasse
AEC-Q200
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
2.5 kOhms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
150mA