DLW21SN181SQ2L
Productnummer DigiKey
490-5139-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5139-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5139-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLW21SN181SQ2L
Beschrijving
CMC 330MA 2LN 180 OHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 180 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DLW21SN181SQ2L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
350mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Nominale spanning - DC
50V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,055" (1,40mm)
Aantal lijnen
2
Verpakking / doos
Horizontaal, 4 PC-pad
Impedantie bij frequentie
180 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
330mA