DLW5BTM251TQ2L
Productnummer DigiKey
490-DLW5BTM251TQ2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLW5BTM251TQ2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW5BTM251TQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLW5BTM251TQ2L
Beschrijving
CMC 5A 2LN 250 OHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 250 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 20mOhm
EDA/CAD-modellen
DLW5BTM251TQ2L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
20mOhm
Nominale spanning - DC
50V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Grootte / afmetingen
0,197" dia x 0,197" Dikte (5,00mm x 5,00mm)
Hoogte (max.)
0,098" (2,50mm)
Impedantie bij frequentie
250 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
5A