ECASD31E156M040KA0
Productnummer DigiKey
490-ECASD31E156M040KA0TR-ND - Tape & Reel (TR)
490-ECASD31E156M040KA0CT-ND - Cut Tape (CT)
490-ECASD31E156M040KA0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECASD31E156M040KA0
Beschrijving
CAP ALUM POLY 15UF 20% 25V SMD
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 40mOhm 2000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ECASD31E156M040KA0 Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Fabrikant
Murata Electronics
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Serie
Toepassingen
General Purpose
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.6 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Type
Polymeer
Hoogte - geplaatst (max.)
0,059" (1,50mm)
Capaciteit
15 µF
Grootte oppervlaktemontage
Tolerantie
±20%
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - nominaal
25 V
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
ESR (equivalente serieweerstand)
40mOhm