ECASD41C686M040KA0
Productnummer DigiKey
490-ECASD41C686M040KA0TR-ND - Tape & Reel (TR)
490-ECASD41C686M040KA0CT-ND - Cut Tape (CT)
490-ECASD41C686M040KA0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECASD41C686M040KA0
Beschrijving
CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V SMD
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
68 µF 16 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 40mOhm 1000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
ECASD41C686M040KA0 Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.6 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)
Capaciteit
68 µF
Grootte oppervlaktemontage
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
16 V
ESR (equivalente serieweerstand)
40mOhm