ECASD60J157M010K00 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Murata Electronics
Op voorraad: 2.297
Gegevensblad
Direct
KEMET
Op voorraad: 1.899
Gegevensblad
Direct
Panasonic Industry
Similar
Panasonic Industry
Similar
150 µF 6.3 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 10mOhm 1000 uur @ 105°C
ECASD60J157M010K00
Productnummer DigiKey
490-5466-2-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECASD60J157M010K00
Beschrijving
CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
ECASD60J157M010K00 Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 105°C
Fabrikant
Murata Electronics
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Serie
Toepassingen
General Purpose
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Rimpelstroom bij hoge frequentie
3 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Verouderd
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Type
Polymeer
Hoogte - geplaatst (max.)
0,110" (2,80mm)
Capaciteit
150 µF
Grootte oppervlaktemontage
Tolerantie
±20%
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - nominaal
6.3 V
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
ESR (equivalente serieweerstand)
10mOhm