EEF-CX0J151R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Panasonic Industry
Op voorraad: 3.221
Gegevensblad
Similar
Panasonic Industry
Op voorraad: 7.955
Gegevensblad
KEMET
Murata Electronics
150 µF 6.3 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 15mOhm 2000 uur @ 105°C