GRM188R72A472KA01D | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | GRM188R72A472KA01D |
Beschrijving | CAP CER 4700PF 100V X7R 0603 |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 4700 pF ±10% 100V Keramische condensators X7R 0603 (1608 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | GRM188R72A472KA01D Modellen |
Categorie | Temperatuurcoëfficiënt |
Fabr. | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Serie | Toepassingen |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Type montage |
Status onderdeel Niet voor nieuwe ontwerpen | Verpakking / doos 0603 (1608 metrisch) |
Capaciteit | Grootte / afmetingen 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Tolerantie ±10% | Dikte (max.) 0,035" (0,90mm) |