C1608X7R2A472K080AA is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Upgrade
TDK
Op voorraad: 83
Gegevensblad
Similar
TDK
Op voorraad: 1.246
Gegevensblad
Similar
Op voorraad: 10.550
Direct
KEMET
Direct
Murata Electronics
Taiyo Yuden
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Upgrade
KEMET
4700 pF ±10% 100V Keramische condensators X7R 0603 (1608 metrisch)