C1608X8R2A472K080AA | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | C1608X8R2A472K080AA |
Beschrijving | CAP CER 4700PF 100V X8R 0603 |
Standaard levertijd fabrikant | 24 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 4700 pF ±10% 100V Keramische condensators X8R 0603 (1608 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | C1608X8R2A472K080AA Modellen |
Categorie | Temperatuurcoëfficiënt |
Fabr. | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C |
Serie | Functies Hoge temperatuur |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toepassingen |
Status onderdeel Actief | Type montage |
Capaciteit | Verpakking / doos 0603 (1608 metrisch) |
Tolerantie ±10% | Grootte / afmetingen 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Spanning - nominaal | Dikte (max.) 0,035" (0,90mm) |