GRM188R72A472KA01D
Productnummer DigiKey
490-10739-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-10739-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10739-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GRM188R72A472KA01D
Beschrijving
CAP CER 4700PF 100V X7R 0603
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4700 pF ±10% 100V Keramische condensators X7R 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
GRM188R72A472KA01D Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerantie
±10%
Dikte (max.)
0,035" (0,90mm)