LQP03HQ3N5B02D
Productnummer DigiKey
490-13925-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-13925-1-ND - Cut Tape (CT)
490-13925-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LQP03HQ3N5B02D
Beschrijving
FIXED IND 3.5NH 500MA 170 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
3.5 nH Niet afgeschermd Dikkefilm Inductor 500 mA 170mOhm max. 0201 (0603 metrisch)
EDA/CAD-modellen
LQP03HQ3N5B02D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR)
170mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
20 @ 500MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
7GHz
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
500 MHz
Verpakking / doos
0201 (0603 metrisch)
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
0201 (0603 metrisch)
Tolerantie
± 0,1 nH
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,017" (0,42mm)