PKLCS1212E24A0-R1
PKLCS1212E24A0-R1
PKLCS1212E24A0-R1
Productnummer DigiKey
490-5958-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5958-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5958-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PKLCS1212E24A0-R1
Beschrijving
BUZZER PIEZO 1.5V 12X12MM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zoemers Transducer, extern aangedreven Piëzo 1.5 V 2,4kHz 75dB @ 1,5V, 10cm Opbouwmontage Soldeerblokken
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PKLCS1212E24A0-R1 Modellen
Categorie
Technologie
Piëzo
Fabrikant
Murata Electronics
Bedrijfsmodus
Enkele toon
Serie
Sound pressure level (SPL)
75dB @ 1,5V, 10cm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Locatie poort
Zijkant
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Driver circuitry
Transducer, extern aangedreven
Type montage
Opbouwmontage
Type ingang
Nul-pieksignaal
Aansluiting
Soldeerblokken
Spanning - nominaal
1.5 V
Grootte / afmetingen
0,472" L x 0,472" B (12,00mm x 12,00mm)
Spanningsbereik
12,5V (max.)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,126" (3,20mm)
Frequentie
2,4kHz