XRCGB32M000F0L00R0
Productnummer DigiKey
490-18333-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-18333-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18333-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XRCGB32M000F0L00R0
Beschrijving
CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
32 MHz ±100ppm Kristallen 6pF 100 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
XRCGB32M000F0L00R0 Modellen
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
100 Ohms
Fabr.
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
32 MHz
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (2x1,6)
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frequentietolerantie
±100ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,028" (0,70mm)
Belastingscapaciteit
6pF