MGJ3T12150505MC-R13
Productnummer DigiKey
MGJ3T12150505MC-R13-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MGJ3T12150505MC-R13
Beschrijving
DC DC CONVERTER 15V -10V 3W
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -10V 120mA, 120mA 9V - 18V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MGJ3T12150505MC-R13 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
120mA, 120mA
Fabr.
Vermogen (watt)
3 W
Serie
Spanning - isolatie
5.2 kV
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Status onderdeel
Actief
Functies
SCP, UVLO
Type
Geïsoleerde module
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Aantal uitgangen
2
Efficiëntie
82%
Spanning - ingang (min.)
9V
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
18V
Verpakking / doos
7-SMD-module
Spanning - uitgang 1
Grootte / afmetingen
0,91" L x 0,89" B x 0,58" H (23,0mm x 22,6mm x 14,7mm)