CAS120M12BM2
Productnummer DigiKey
1697-CAS120M12BM2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CAS120M12BM2
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 1200V 193A MODULE
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 193 A (Tc) 925W Chassismontage Module
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,6V @ 6mA (nom.)
Fabrikant
Wolfspeed, Inc.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
378nC @ 20V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
6470pF @ 800V
Verpakking
Bulk
Vermogen - max.
925W
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Siliciumcarbide (SiC)
Type montage
Chassismontage
Configuratie
2 N-kanaal (halve brug)
Verpakking / doos
Module
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Apparaatpakket leverancier
Module
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
193 A (Tc)
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
16mOhm @ 120A, 20V