MGJ3T24150505MC-R13
Productnummer DigiKey
811-MGJ3T24150505MC-R13TR-ND - Tape & Reel (TR)
811-MGJ3T24150505MC-R13CT-ND - Cut Tape (CT)
811-MGJ3T24150505MC-R13DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MGJ3T24150505MC-R13
Beschrijving
DC DC CONVERTER 15V -10V 3W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -10V 120mA, 120mA 18V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
MGJ3T24150505MC-R13 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
120mA, 120mA
Fabr.
Vermogen (watt)
3 W
Serie
Spanning - isolatie
5.2 kV
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Efficiëntie
81%
Spanning - ingang (min.)
18V
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
0,91" L x 0,89" B x 0,58" H (23,0mm x 22,6mm x 14,7mm)