MGJ3T12150505MC-R7
Productnummer DigiKey
811-3033-2-ND - Tape & Reel (TR)
811-3033-1-ND - Cut Tape (CT)
811-3033-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MGJ3T12150505MC-R7
Beschrijving
DC DC CONVERTER 15V -10V 3W
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -10V 120mA, 120mA 9V - 18V Ingang
EDA/CAD-modellen
MGJ3T12150505MC-R7 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
120mA, 120mA
Fabr.
Vermogen (watt)
3 W
Serie
Spanning - isolatie
5.2 kV
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Efficiëntie
82%
Spanning - ingang (min.)
9V
Spanning - ingang (max.)
18V
Grootte / afmetingen
0,91" L x 0,89" B x 0,58" H (23,0mm x 22,6mm x 14,7mm)