CL-SB-12A-01T
CL-SB-12A-01T
CL-SB-12A-01T
Productnummer DigiKey
563-1314-2-ND - Tape & Reel (TR)
563-1314-1-ND - Cut Tape (CT)
563-1314-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CL-SB-12A-01T
Beschrijving
SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Schuifschakelaars SPDT Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CL-SB-12A-01T Modellen
Categorie
Lengte actuator
2,00mm
Fabrikant
Nidec Components
Materiaal contact
Koper
Serie
Afwerking contact
Zilver
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
J-geleider
Circuit
SPDT
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Timing contact
Verbreek-voor-maak (BBM)
Materiaal actuator
Polyamide (PA), nylon
Schakelfunctie
On-On
Travel schakelaar
2,00mm
Nominale stroom (A)
200mA (DC)
Elektrische levensduur
10.000 cycli
Nominale spanning - DC
12 V