CL-SB-12A-11T
CL-SB-12A-11T
CL-SB-12A-11T
Productnummer DigiKey
563-1316-2-ND - Tape & Reel (TR)
563-1316-1-ND - Cut Tape (CT)
563-1316-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CL-SB-12A-11T
Beschrijving
SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Gedetailleerde beschrijving
Schuifschakelaars SPDT Opbouwmontage, rechte hoek
EDA/CAD-modellen
CL-SB-12A-11T Modellen
Categorie
Lengte actuator
2,00mm
Afwerking contact
Zilver
Type montage
Opbouwmontage, rechte hoek
Stijl aansluiting
J-geleider
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Travel schakelaar
2,00mm
Nominale stroom (A)
200mA (DC)
Nominale spanning - DC
12 V