CS-4-13NTB
Productnummer DigiKey
563-1036-2-ND - Tape & Reel (TR)
563-1036-1-ND - Cut Tape (CT)
563-1036-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CS-4-13NTB
Beschrijving
SWITCH ROTARY DIP SP3T 0.1A 16V
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
DIP-schakelaars SP3T 3 positie Opbouwmontage Draaiend voor gereedschap Actuator 100mA 16 VDC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CS-4-13NTB Modellen
Categorie
Afwerking contact
Goud
Fabrikant
Nidec Components
Hoogte boven bord
0,091" (2,30mm)
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stijl aansluiting
Gullwing
Status onderdeel
Actief
Hoogte
0,051" (1,30mm)
Circuit
SP3T
Afwasbaar
Ja
Aantal posities
3
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
Nominale stroom (A)
100mA
Materiaal behuizing
Epoxy
Nominale spanning
16 VDC
Lengte
0,197" (5,00mm)