CS-4-13NTA | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CS-4-13NTA |
Beschrijving | SWITCH ROTARY DIP SP3T 0.1A 16V |
Standaard levertijd fabrikant | 12 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | DIP-schakelaars SP3T 3 positie Opbouwmontage Draaiend voor gereedschap Actuator 100mA 16 VDC |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | CS-4-13NTA Modellen |
Categorie | Afwerking contact Goud |
Fabrikant Nidec Components | Hoogte boven bord 0,091" (2,30mm) |
Serie | Type montage Opbouwmontage |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Stijl aansluiting J-geleider |
Status onderdeel Actief | Hoogte 0,051" (1,30mm) |
Circuit SP3T | Afwasbaar Ja |
Aantal posities 3 | Bedrijfstemperatuur -25°C ~ 70°C |
Nominale stroom (A) 100mA | Materiaal behuizing Epoxy |
Nominale spanning 16 VDC | Lengte 0,197" (5,00mm) |