SS-10-16NPE
SS-10-16NPE
SS-10-16NPE
Productnummer DigiKey
563-1079-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SS-10-16NPE
Beschrijving
SWITCH ROTARY DIP SP6T 0.1A 5V
Gedetailleerde beschrijving
DIP-schakelaars SP6T 6 positie Through-hole Draaiend voor gereedschap Actuator 100mA 5 VDC
Categorie
Afwerking contact
Goud
Hoogte boven bord
0,275" (6,99mm)
Verpakking
Bulk
Hoogte
0,100" (2,54mm), volledig
Circuit
SP6T
Afwasbaar
Ja
Aantal posities
6
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
Nominale stroom (A)
100mA
Materiaal behuizing
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Nominale spanning
5 VDC
Lengte
0,394" (10,00mm)