SS-10-23NPE
SS-10-23NPE
SS-10-23NPE
Productnummer DigiKey
563-1083-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SS-10-23NPE
Beschrijving
SWITCH ROTARY DIP DP3T 0.1A 5V
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
DIP-schakelaars DP3T 3 positie Through-hole Draaiend voor gereedschap Actuator 100mA 5 VDC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SS-10-23NPE Modellen
Categorie
Afwerking contact
Goud
Fabrikant
Nidec Components
Hoogte boven bord
0,275" (6,99mm)
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Stijl aansluiting
PC-pen
Status onderdeel
Actief
Hoogte
0,100" (2,54mm), volledig
Circuit
DP3T
Afwasbaar
Ja
Aantal posities
3
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
Nominale stroom (A)
100mA
Materiaal behuizing
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Nominale spanning
5 VDC
Lengte
0,394" (10,00mm)